Concept art ze świata fantasy

Spopielony posiadający klasę Adept

Share Button

Pierwszy koncept model mecha

 

Są to pierwsze modele mechów do Projekt Absolute wykonane przez Dastauna. Niestety brakuje w nich bojowego wyglądu. Co mi się spodobało, to nogi, oraz we wielkie pojemniki, które moim zdaniem powinny być z tyłu mecha.

W ciągu tygodnia mam nadzieję otrzymać nowy art z poprawkami. Następnym krokiem będzie ożywianie robota…

 

Share Button

Pomysły na gry, vol2

Labirynt na platformach

Gracz musi dojść do punktu wyjścia poruszając się na zawieszonych w przestrzeni platformach. Może wchodzić na platformy połączone pod kątem 90stopni. Celem jest dojście do punktu wyjścia. Na niektórych polach znajdują się symbole, które umożliwiają przejście na drugą stronę platformy, przejście tylko w jednym kierunku, wystrzelenie gracza linii prostej.4

Figury z kolorowymi bokami

Na planszy występują figury takie jak trójkąty, kwadraty, sześciany. Figury te posiadają boki pomalowane na różne kolory. Mechanika umożliwia stworzenie dwóch różnych gier. Pierwszą jest odnajdowanie drogi. Gracz musi odnaleźć drogę poprzez figury. Może poruszać się z figury na figurę jedynie, gdy figury stykają się bokami o jednakowym kolorze. Drugą grą jest wariacja dopasuj 3, tylko że tu dopasowywane są figury mające jednakowy kolor boku.5

Budowanie aut z modułów, wyścigi

Gra wyścigowa w stylu arcade, w której gracz może zbudować zwoje auto z dostarczonych modułów, np wielkie koła, różne typy kadłuba, kolce, karabiny, tarany, gąsienice, różne silniki. Moduły te miałyby wpływ na to w jaki sposób pojazd będzie się prowadził. Tory posiadają pewien stopień otwartości, który umożliwi wykorzystanie pewnych cech zbudowanego auta (lekkie auto może przeskoczyć przepaść, ciężkie z taranem może rozbić mur itp).

Niszczenie budynków

Gra wymaga zaawansowanego wyliczania fizyki budynków: nośność, obciążenia, różne materiały. Gra polega na zniszczeniu budynku w jak najkrótszym czasie. Do dyspozycji mamy speca od demolki który posługuje się młotkiem oraz ładunkami wybuchowymi, oraz palnikiem do cięcia stali.

Piksel warrior

Sterujemy kolorowym pikselem na mapie, na której niszczymy inne piksele. Na mapach znajdują się punkty, w których nasz piksel może zmieniać kolor. Możemy niszczyć piksele tylko tego samego koloru. Z czasem możemy rozbudować nasz piksel o dodatkowe piksele mające specjalne właściwości.

Klicker

Rozbudowana wersja gier klickerowych, w których musimy szybko klikać, aby zabić przeciwnika. W tej wersji biegniemy przez las, góry itp. Musimy zabić nadciągających przeciwników zanim dosięgną postać gracza. Pod różnymi klawiszami dostępne są różne umiejętności – niektóre z nich mogą lepiej działać na niektórych przeciwników.

Share Button

Matematyczne krzyżówki

Jest to prosta gra matematyczna, która polega na uzupełnianiu krzyżówek matematycznych z udostępnionych liczb lub operatorów (+ – / *)

Skomplikowanie krzyżówki zależałoby od wybranej przez gracza opcji. Następnie skrypt generowałby krzyżówkę o odpowiednim stopniu skomplikowania oraz wartości cyfr.

Wszystkie dostępne do użycia cyfry i znaki będą umieszczone na górze ekranu. Każdego elementu gracz może użyć tylko raz. Ważne, że w wypadku dwucyfrowej liczy gracz zobaczy dwie cyfry w panelu wyboru. Tak samo, gdy wynik okaże się wartością ujemną.

Share Button